Error Pages   

از دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی
پرش به: ناوبری، جستجو

Error Pages چیست ؟

همیشه یکی از دغدغه‌های مدیران وبسایت‌ها این بوده که در صورتی که یک کاربر در سایت با مشکلی روبرو شود و مرورگر او پیغام خطایی را نمایش دهد برخورد، آن کاربر را با بستن و خارج شدن از سایت نبیند. از آنجایی که اکثر کاربران سایت‌ها از اخطارها اطلاعی ندارند با مشاهده هرگونه مشکلی بکل از سایت خارج می‌شوند و دیگر ادامه نمی‌دهند. بطور مثال اگر یک کاربر آدرس یک صفحه‌ای که دیگر در سایت شما موجود نیست را وارد کند به خطای 404 می‌رسد که همین امر باعث می‌شود کاربر به کلی از سایت شما خارج شود و سایت شما را فراموش کند.

Cpanel به شما این امکان را می‌دهد که این مشکل را حل کنید.

با ایجاد و ساخت صفحات خطا بصورت فارسی و یا صفحات گرافیکی زیبا، شما می‌توانید به کاربر سایت خود نشان دهید که باید به جستجوی مطلب در سایت بپردازد و این آدرس از بین رفته است.

شما می‌توانید شماره خطای مورد نظر خود را انتخاب کنید و صفحه‌ای که در صورت مواجه با خطا به کاربر نمایش داده می‌شود را ایجاد/ویرایش کنید. در حالت پیشفرض صفحاتی که در مرورگر کاربر موجود هستند نمایش داده می‌شود.

--پسرمهربون ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۱۱:۲۷ (UTC)

8.pngاستفاده از مطالب دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی با ذکر منبع ( دانشنامه جوملا فارسی ) و لینک مستقیم به http://docs.joomlafarsi.com بلامانع است.