ادامه مطالب تنها برای کاربران عضو در جوملا فارسی   

از دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)
پرش به: ناوبری، جستجو

مقدمه

شاید شما هم با این مسئله روبرو شده باشید که بخواهید برخی از مطالب سایت را فقط کاربران عضو ببینند. در اینصورت تنها کافیست دسترسی مطلب فوق را به "کاربر عضو شده" و یا "Registered" تغییر بدهید. در این صورت مطلب فوق تنها برای کاربرانی نمایش داده می‏شود که در سایت لاگین کرده باشند. اما ممکن هست شما بخواهید تنها بخشی از مطلب را همه کاربران ببینند و ادامه مطلب را محدود به کاربرانی کنید که در سایت لاگین کرده باشند، در این صورت با ما همراه شوید و این آموزش را تا انتها دنبال کنید.

User accept content1.pngروش تنظیم دسترسی

1-وارد بخش مدیریت جوملا شوید و در منو مطالب روی مدیریت مطالب کلیک کنید. در صفحه باز شده با کلیک روی آیکون "جدید " اقدام به ایجاد مطلب جدیدی کنید.


User accept content2.jpg


2- بعد از تایپ عنوان و انتخاب بخش و مجموعه و همچنین انتخاب انتشار در صفحه اصلی، در ادیتور، متنی را که تمایل دارید همه کاربران ببینند بنویسید. سپس روی آیکون "ادامه مطالب" ( Read more ) که در پایین ادیتور قرار دارد کلیک کنید. خط قرمز رنگی زیر مطلب شما کشیده می‏شود. زیر این خط مطلبی را که تمایل دارید کاربران بعد از لاگین در سایت ببینند، بنویسید.


User accept content3.jpg


3- در پارامترهای مطلب ، سطح دسترسی را روی "ثبت نام شده‏ها" ست کنید و روی آیکون ذخیره کلیک کنید.


User accept content4.jpg


4- بعد از ذخیره مطلب، روی Main Menu کلیک کنید. در صفحه باز شده روی صفحه اصلی (HOME) کلیک کنید .در صفحه باز شده در قسمت "پارامترهای کامپوننت" مقدار "نمایش لینک‏های تصویب نشده" را برابر با بلی قرار دهید و روی آیکن ذخیره کلیک کنید.


User accept content5.jpg


با تنظیمات فوق کاربر در صورتی که روی لینک ادامه مطلب مورد نظر کلیک کند به صفحه لاگین ریداریکت می‏شود.


8.pngاستفاده از مطالب دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی با ذکر منبع ( دانشنامه جوملا فارسی ) و لینک مستقیم به http://docs.joomlafarsi.com بلامانع است.