دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی:تکذیب‌نامهٔ عمومی   

از دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی
پرش به: ناوبری، جستجو

تیم مامبولرن هیچگونه مسئولیتی در رابطه با صحت و درستی مطالب ارسال شده ندارد، اما سعی می‌کند مطالب را بررسی و اصلاح نماید. به همین منظور در صورت مشاهده چنین مواردی، تقاضا می‌شود به ویرایش آن بپردازید و یا با تیم مامبولرن در این رابطه در تماس باشید.


مطالبی که توسط کاربران ویکی در دانشنامه مامبولرن از منابع دیگری منتقل می‌شوند، ملزم به رعایت حق کپی برداری هستند و ذکر نام منبع در صورت اجبار به درج منبع الزامی است. در صورتی که با عدم رعایت این مورد در مطالب ارسال شده به ویکی مامبولرن مواجه شدید، ابتدا به مدیران مامبولرن اطلاع دهید و سپس در صورت تمایل، خود به درج منبع مطلب اقدام نمایید. توجه داشته باشید که این مورد توسط راه‌های بسیار ساده‌ای قابل بررسی و شناخت منبع اولیه می‌باشد! به همین منظور درج دروغین در رابطه با منبع نیز پیگیری و با افراد سودجو که اقدام به چنین عمل غیر اخلاقی نسبت به مطالب ویکی مامبولرن می‌کنند برخورد خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است، مطالبی که در ویکی مامبولرن منتشر می‌شوند و در انتهای مطالب حق محفوظ بودن مطلب برای مامبولرن ذکر شده است کاملاً بررسی شده است و آن مطلب برای کاربر و تیم مامبولرن محفوظ خواهد بود.

متنی که در انتهای این مطالب نوشته می‌شود به شرح زیر است :

8.pngاستفاده از مطالب دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی با ذکر منبع ( دانشنامه جوملا فارسی ) و لینک مستقیم به http://docs.joomlafarsi.com بلامانع است.


انجام بحث‌ها در صفحات بحث کاربران را نمی‌توان بصورت کامل بررسی و مطالب آنها را دنبال کرد. به همین منظور مدیران مامبولرن هیچگونه مسئولیتی در رابطه با این مباحث ندارند و مسئولیت ارسال هر متنی در بحث کاربران ویکی مامبولرن با فرد ارسال کننده آن است. همچنین تقاضا می‌شود در صورت مواجه با چنین موضوعی مدیران مامبولرن را با خبر نمایید.


با افرادی که در ویکی مامبولرن به تخریب روحیه و یا ارسال متون تبلیغاتی، سیاسی و هرگونه مطالبی که از مباحث اصلی ویکی خارج باشد می‌پردازند، برخورد و دسترسی کاربر قطع می‌شود.