نصب كننده جامع   

از دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی
نسخهٔ تاریخ ‏۱۱ مهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۵:۵۶ توسط Hamidy (بحث | مشارکت‌ها)

(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)
پرش به: ناوبری، جستجو

مفهوم

نصب ماژول ، مامبوت ، کامپوننت ، و یا قالب را از طریق این صفحه انجام دهید. به سادگی بسته‌های مورد نظر خود را آپلود كرده و نصب كنید. نصب كاملاً بطور خودكار عمل خواهد كرد. تمامی بسته‌های نصب شده را در صورت لزوم ، می‌توانید حذف كنید.


كاربرد

آپلود بسته فایل : در اینجا آدرس بسته مورد نظر خود را وارد كنید و كلید مربوط به این قسمت را فشار دهید تا بسته مورد نظرتان را بر روی مامبو نصب كنید. بسته‌هایی قابل نصب خواهند بود كه از طرف تیم "مامبولرن" در سایت "مامبو دیگ" انتشار یافته باشند. توجه : برخی از بسته‌ها با نسخه‌های مختلف سازگار نیستند و نمی‌توان از آنها استفاده كرد و مسئولیت استفاده از بسته‌های متفرقه به عهده خودتان است.

نصب از داخل پوشه : اگر نمی‌توانید از سیستم GZIP در فضای خود بهره‌مند باشید و یا به هر دلیل دیگری در نصب بسته‌ها مشكلی داشتید، بسته مربوطه را به صورت باز شده (Extracted) در فضای هاست به صورت دستی آپلود كنید و از این قسمت برای نصب بسته‌ها استفاده كنید. توجه : فایل‌های مورد نظر به صورت زیپ هستند و شما می‌توانید از برنامه‌‌هایی از قبیل WINZIP و WINRAR برای باز كردن این بسته‌ها استفاده نمایید.

--پسرمهربون ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۸:۴۰ (UTC)

8.pngاستفاده از مطالب دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی با ذکر منبع ( دانشنامه جوملا فارسی ) و لینک مستقیم به http://docs.joomlafarsi.com بلامانع است.