دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی:درباره   

از دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی
پرش به: ناوبری، جستجو

به نام خدا

دانشنامه جوملا فارسی بمنظور ارائه خدمات بهتر به کاربران مامبو/جوملا/SMF در دی ماه سال 1387 شمسی رسماً آغاز بکار نمود.

مطالعه مطالب ویکی بدون نیاز به عضویت در ویکی امکان پذیر است و عضویت در ویکی تنها به منظور ایجاد و ویرایش مطالب صورت می‌گیرد. طبیعتآً افراد فعال در ویکی جوملا فارسی، دارای سطوح دسترسی بیشتری خواهند بود.

با آغاز بکار ویکی جوملا فارسی محیطی برای کاربران علاقه‌مند فراهم گردید تا بتوانند در گسترش و آموزش، همچون گذشته در کنار ما باشند.

عضویت و انتشار مطالب در ویکی بسیار ساده و تمامی مطالب مندرج در ویکی جوملا فارسی شامل حق کپی برداری می‌باشد. همچنین نام افراد برای همیشه در ایجاد و یا ویرایش مطالب محفوظ می‌باشد.

ویکی جوملا فارسی یک دانشنامه، تحت نظر تیم جوملا فارسی می‌باشد، تمام امتیاز و مطالب مندرج در آن مربوط به تیم جوملا فارسی می‌باشد. همچنین درج مطالب ویکی در وبسایت‌های دیگر به همراه آدرس مستقیم به مطلب یا ویکی جوملا فارسی (http://docs.joomlafarsi.com) بلامانع است. همچنین پرونده‌های موجود در ویکی مامبولرن شامل حق کپی برداری می‌باشند. (پرونده‌هایی که در مقالات با متن کپی رایت ویکی مامبولرن موجود هستند)

اطلاعات کاربری اعضای ویکی در اختیار افراد و یا گروهی قرار نمی‌گیرد و پست الکترونیک کاربران تنها برای اطلاع رسانی‌های ویکی جوملا فارسی استفاده می‌شود و آدرس پست الکترونیکی کاربران نزد تیم جوملا فارسی محفوظ است.

تیم مامبولرن هیچگونه مسئولیتی در رابطه با صحت و درستی مطالب ارسال شده ندارد، اما سعی می‌کند مطالب را بررسی و اصلاح نماید. به همین منظور در صورت مشاهده چنین مواردی، تقاضا می‌شود به ویرایش آن بپردازید و یا با تیم مامبولرن در این رابطه در تماس باشید.


مطالبی که توسط کاربران ویکی در دانشنامه مامبولرن از منابع دیگری منتقل می‌شوند، ملزم به رعایت حق کپی برداری هستند و ذکر نام منبع در صورت اجبار به درج منبع الزامی است. در صورتی که با عدم رعایت این مورد در مطالب ارسال شده به ویکی مامبولرن مواجه شدید، ابتدا به مدیران مامبولرن اطلاع دهید و سپس در صورت تمایل، خود به درج منبع مطلب اقدام نمایید. توجه داشته باشید که این مورد توسط راه‌های بسیار ساده‌ای قابل بررسی و شناخت منبع اولیه می‌باشد! به همین منظور درج دروغین در رابطه با منبع نیز پیگیری و با افراد سودجو که اقدام به چنین عمل غیر اخلاقی نسبت به مطالب ویکی مامبولرن می‌کنند برخورد خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است، مطالبی که در ویکی مامبولرن منتشر می‌شوند و در انتهای مطالب حق محفوظ بودن مطلب برای مامبولرن ذکر شده است کاملاً بررسی شده است و آن مطلب برای کاربر و تیم مامبولرن محفوظ خواهد بود.

متنی که در انتهای این مطالب نوشته می‌شود به شرح زیر است :

8.pngاستفاده از مطالب دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی با ذکر منبع ( دانشنامه جوملا فارسی ) و لینک مستقیم به http://docs.joomlafarsi.com بلامانع است.


انجام بحث‌ها در صفحات بحث کاربران را نمی‌توان بصورت کامل بررسی و مطالب آنها را دنبال کرد. به همین منظور مدیران مامبولرن هیچگونه مسئولیتی در رابطه با این مباحث ندارند و مسئولیت ارسال هر متنی در بحث کاربران ویکی مامبولرن با فرد ارسال کننده آن است. همچنین تقاضا می‌شود در صورت مواجه با چنین موضوعی مدیران مامبولرن را با خبر نمایید.


با افرادی که در ویکی مامبولرن به تخریب روحیه و یا ارسال متون تبلیغاتی، سیاسی و هرگونه مطالبی که از مباحث اصلی ویکی خارج باشد می‌پردازند، برخورد و دسترسی کاربر قطع می‌شود.